طراحی وب سایت در هونیاک

در شرکت هونیاک وب طراح ، طراحی وب سایت به صورت کاملا هدفمند و بر اساس یک طرح کلی صورت می پذیرد . مشتری پس از مراجعه ابتدا باید طرح اولیه از وب سایت مورد درخواست را ارئه نماید تا پس از بررسی و طراحی چارت اصلی وب سایت ، مراحل بعدی پروژه به همراه پرداخت هزینه های محاسبه شده انجام بپذیرد .

طراحی وب سایت در هونیاک

">

تجارت در جهان امروز بدون بهره گیری از یک وب سایت کامل و جامع با حداقل بهره وری همراه خواهد بود . ارتباط با مشتریان مانند معرفی و نمایش کالاها، معرفی کالاهای جدید ، فروش کالا ، خدمات پس از فروش ، نظر سنجی و... از جمله مواردی است که با یک سایت کامل می توان با هزینه بسیار پائین نسبت به سایر راههای ارتباطی ایجاد نمود . این مهم تنها به تجارت محدود نمی گردد . دولتها ، مدارس و دانشگاهها ، مراکز خیریه ، اماکن و باشگاههای ورزشی ، بیمارستانها و بسیاری موارد دیگر مانند اینها می توانند از طریق یک وب سایت با حجم وسیعی از کاربران ارتباط برقرار نموده و خدمات و کالاهای مورد نظر خودرا ارئه نمایند . 

 

در شرکت هونیاک وب طراح ،  طراحی وب سایت به صورت کاملا هدفمند و بر اساس یک طرح کلی صورت می پذیرد . مشتری پس از مراجعه ابتدا باید طرح اولیه از وب سایت مورد درخواست را ارئه نماید تا پس از بررسی و طراحی چارت اصلی وب سایت ، مراحل بعدی پروژه به همراه پرداخت هزینه های محاسبه شده  انجام بپذیرد . پس از پرداخت صورت حساب ، نمونه اولیه ارسال شده تا مشتری با سطح نیاز خود به وب سایت درخواستی مقایسه و سپس پس از ارجاع به شرکت مراحل نهایی  طراحی سایت مانند طراحی ماژولها ، قالبهای نمایش و .. به اتمام رسد . هر وب سایت تا 2 ماه دارای خدمات پس از فروش رایگان می باشد .

 

وب سایتهای طراحی شده در شرکت تا 3 ماه به صورت هر7 روز یکبار به طور کامل بررسی می شوند تا از جهت رتبه در موترهای جستجو مورد بازبینی قرار گیرند .

مطالب مرتبط

  [تعداد رای های دریافتی :1 [امتیاز مطلب :9 از 10]
  شما نیز به این مطلب امتیاز دهید :
  تنظیمات

  یادداشت کاربران
  درج یک یادداشت :
  نام کاربری :
  پست الکترونیکی :
  وب :
  یادداشت :
  کد امنیتی :
  5 + 3 = ?