طراحی مراکز پشتیبانی آنلاین

مشتریان بدنبال محصولاتی هستند که پس از خرید ، در صورت بروز هرگونه مشکل بتوانند مورد را با کارشناسان مربوطه در میان بگزارند و پس از مشاوره ، مشکل محصول را بر طرف نمایند . این نیاز با سیستم های تلفنی و پستی در حجم بسیار محدود امکان پذیر می باشد . اما در سطح گسترده ، سیستمهای پشتیبانی اینترنتی سریعترین و ارزانترین راه حل می باشد . به شکلی که بتوانید با تعداد محدودی کاربر پاسخگوی مشتریانی به وسعت یک کشور را تحت پوشش قرار دهید .

در دنیای امروز فروش محصولات و خدمات بدون پشتیبانی و خدمات پس از فروش امکان پذیر نمی باشد . مشتریان بدنبال محصولاتی هستند که پس از خرید ، در صورت بروز هرگونه مشکل بتوانند مورد را با کارشناسان مربوطه در میان بگزارند و پس از مشاوره ، مشکل محصول را بر طرف نمایند . این نیاز با سیستم های تلفنی و پستی در حجم بسیار محدود امکان پذیر می باشد . اما در سطح گسترده ، سیستمهای پشتیبانی اینترنتی سریعترین و ارزانترین راه حل می باشد . به شکلی که بتوانید با تعداد محدودی کاربر پاسخگوی مشتریانی به وسعت یک کشور را تحت پوشش قرار دهید .

در شرکت هونیاک با بهره گیری از سیستم مدیریت محتوا آناهید ، سیستم پرسش و پاسخ در سطوح مختلف برای مشتریان طراحی و نصب می گردد . این نرم افزار قابلیتهای زیر ارائه می گردد :

 1.  ایجاد بخشهای اداری گوناگون
 2. ایجاد کاربران پاسخگو با سطح دسترسی به بخشهای اداری تعیین شده
 3. قابلیت رویت وضعیت لحظه به لحظه یک پرسش توسط مشتری
 4. قابلیت ارجاع یک یا چند پرسش به بخش های اداری دیگر
 5. امکان پاسخگویی انبوه به چندین پرسش انتخابی

 

تنظیمات

مطالب مرتبط


  این پرونده را به اشتراک بگذارید :

  Facebook Twitter Google LinkedIn
  برچسب ها

  یادداشت کاربران
  درج یک یادداشت :
  نام کاربری :
  پست الکترونیکی :
  وب :
  یادداشت :
  کد امنیتی :
  5 + 5 = ?