بهینه سازی سایت یا سئو

عمده مخاطبین از طریق موتورهای جستجو مطالب مورد نظر را مورد مطالعه قرار می دهند که البته در این بین سایتهایی که بیشتر با نکات ساختاری مورد توجه موتورهای جستجو منطبق باشند از شانس بالاتری برخوردار خواهند بود . به بهینه سازی و دوباره سازی یک وب سایت برای قرار گیری در رده های بالای نتایج موتور جستجو سئو (SEO ) می گویند .

به طور کلی هر وب سایت به گونه ای طراحی می گردد که مقاصد صاحبان خودرا در نهایت دقت به انجام رساند . مانند فروش کالا ، ارائه اخبار ، نمایش مطالب گوناگون ، نمایش فیلمهاو موسیقی ها و عمده مطالب دیگر . در این راستا باید توجه داشت که بیشتر مخاطبین از طریق موتورهای جستجو مطالب مورد نظر را مورد مطالعه قرار می دهند که البته در این بین سایتهایی که بیشتر با نکات ساختاری مورد توجه موتورهای جستجو منطبق باشند از شانس بالاتری برخوردار خواهند بود . به بهینه سازی و دوباره سازی یک وب سایت برای قرار گیری در رده های بالای نتایج موتور جستجو سئو می گویند .

 

برهمین اساس سیستم مدیریت محتوا آناهید برای کسب امتیازیات بالاتر در موتورهای جستجو به صورت دوره ای براساس آخرین تغییرات بهینه سازی می گردد . تیم طراحی همواره سایتهای ارائه شده را کنترل و نتایج حاصله را مورد بازبینی قرار می دهد . 

 

یکی از موارد مهم در کنترل موقعیت سایت در موتورهای جستجو ، نرم افزار Google Web Master می باشد که به صورت تفصیلی وضعیت قرار گیری مطالب در جستجوها  را نشان می دهد .

 

هونیاک

در این صفحه نشان داده شده است که چگونه کاربران گوگل موارد جستجو شده را به ترتیب دفعات نمایش ، کلیک ها ، رتبه قرار گیری در صفحه درصد کلیک در دفعات بازدید و ... نمایش داده می شود . به طور کلی نقاط ضعف و قوت ساختار وب سایت مورد مطالعه قرار می گیرد .در آینده با مقاله ای به صورت اجمالی این نرم افزار حیاتی در بخش بهینه سازی سایت مورد مطالع قرار می دهیم .

هدف ما ، رسیدن شما به اهدافتان می باشد .

تنظیمات

مطالب مرتبط


  این پرونده را به اشتراک بگذارید :

  Facebook Twitter Google LinkedIn
  برچسب ها

  یادداشت کاربران
  درج یک یادداشت :
  نام کاربری :
  پست الکترونیکی :
  وب :
  یادداشت :
  کد امنیتی :
  3 + 3 = ?