طراحی سایت در هونیاک

طراحی سایت نیازمندیها

یکی از موارد بسیار کاربردی در اینترنت ، تبلیغات است . تبلیغات عامل رشد صنایع و اصناف ، و اینترنت بدلیل هزینه مناسب در مقابل حجم بالای کاربران بهترین مکان برای تبلیغات است . وبسایتهای تبلیغات گروهی موسوم به سایت نیازمندیها ، از مهمترین ابزار های تبلیغات در اینترنت به شمار می روند .

1393/02/09[ ادامه ... ][نمایش : 4735]

بهینه سازی سایت یا سئو

عمده مخاطبین از طریق موتورهای جستجو مطالب مورد نظر را مورد مطالعه قرار می دهند که البته در این بین سایتهایی که بیشتر با نکات ساختاری مورد توجه موتورهای جستجو منطبق باشند از شانس بالاتری برخوردار خواهند بود . به بهینه سازی و دوباره سازی یک وب سایت برای قرار گیری در رده های بالای نتایج موتور جستجو سئو (SEO ) می گویند .

1392/01/28[ ادامه ... ][نمایش : 16600]

طراحی مراکز پشتیبانی آنلاین

مشتریان بدنبال محصولاتی هستند که پس از خرید ، در صورت بروز هرگونه مشکل بتوانند مورد را با کارشناسان مربوطه در میان بگزارند و پس از مشاوره ، مشکل محصول را بر طرف نمایند . این نیاز با سیستم های تلفنی و پستی در حجم بسیار محدود امکان پذیر می باشد . اما در سطح گسترده ، سیستمهای پشتیبانی اینترنتی سریعترین و ارزانترین راه حل می باشد . به شکلی که بتوانید با تعداد محدودی کاربر پاسخگوی مشتریانی به وسعت یک کشور را تحت پوشش قرار دهید .

1392/01/28[ ادامه ... ][نمایش : 14184]

طراحی و راه اندازی فروشگاه اینترنتی

یکی از پر کاربردترین مصارف اینترنت خرید و فروش کالا و خدمات می باشد .بدلیل حجم بازدید بسیار گسترده و به نسبت آن هزینه بسیار پائین در مقایسه با فروشگاه حقیقی با ظرفیت برابر می توان فروشگاه های اینترنتی را مهمترین راه فروش کالا در چند سال آینده دانست. جستجو کالا ، مشاهده برندها ، دریافت اطلاعات کامل در مورد هر محصول و پرداخت آنلاین از مزایای فروشگاههای اینترنتی می باشد.

1392/01/28[ ادامه ... ][نمایش : 13056]

طراحی و راه اندازی پورتال

مهم ترین ماموریت پورتال ارتباط ساخت یافته با اعضا ، گروه بندی اعضا ، امکانات محدود برای هر عضو ، نمایش مطالب برای هر گروه عضو و ... را در قالب یک سازمان می باشد . این امکانات در وب در قالب پورتالها ایجاد می گردند . به طور کلی پورتالها سایتهای هستند که نیاز کاربران سایت را بر حسب گروه آنها و خواسته مدیران سایت نسبت به امکانات و دسترسی آنها به مطالب سایت میسر می سازد .

1392/01/28[ ادامه ... ][نمایش : 12916]

طراحی وب سایت در هونیاک

در شرکت هونیاک وب طراح ، طراحی وب سایت به صورت کاملا هدفمند و بر اساس یک طرح کلی صورت می پذیرد . مشتری پس از مراجعه ابتدا باید طرح اولیه از وب سایت مورد درخواست را ارئه نماید تا پس از بررسی و طراحی چارت اصلی وب سایت ، مراحل بعدی پروژه به همراه پرداخت هزینه های محاسبه شده انجام بپذیرد .

1392/01/28[ ادامه ... ][نمایش : 14686]